5 Yıl Boyunca Genelevde Sex Kölesi olarak Kullanılan orangutan Kurtarıldı

5 Yıl Boyunca Genelevde Sex Kölesi olarak Kullanılan orangutan Kurtarıldı

1148 İzlenim »

Endonezya'da Yavru iken yakalanıp sex kölesi olarak kullanılan orangutan yapılan çalışmalar sonucunda kurtarıldı. Bu korkunç olay tam 5 yıl sürdü. Tüyleri sürekli traş edilip parfümler sıkılıp makyaj yapılan Orangutanın eziyeti yada işkencesi demek daha doğru olur 5 yıl sonra son buldu. Rehabilitasyon süreci devam eden orangutanın kurtarıcıları hikayesini anlattı.

Bornean orangutanı olarak bilinen ender bir tür olan Pony, 1997 yılında annesinden koparılarak Kareng Pangi köyündeki bir geneleve getirildi ve işkencesi başladı. Köyde Palm yağı toplayanların 3€ Pony tecavüz etmeye başladı. Zavallı hayvana 2 günde bir traş edip kokular sürüp makyaj yaptılar.

Orangutanı kurtaran ekipten biri olan Lone Droscher-Nielson şaşkınlık ve üzüntüsünü şu sözlerle aktardı.

"Pony'nın fuhuş için kullanıldığını duyunca dehşete düştüm. O güne kadar bir insanın bir hayvana böyle bir şey yapabilecek kadar alçalabileceğini düşünmemiştim."

35 polisin düzenlediği ortak operasyonla genelevden kurtarılan Pony rehabilitasyon merkezine sevk edildi.

Bu kadar Sapıklık aşırılık olmaz Tarlada çalışırken size bir şey dokunuyor sanırım kafanızmı güzel anlamadım siz kendinizi sorguladığınızda o vijdanınız nasıl el veriyor kendiniz bile bunun ne kadar sapıkça ve saçma olduğunu görmüyormusunuz.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum