Motosikletli Cani 2 Sokak köpeğini defalarca bıçakladı

Motosikletli Cani 2 Sokak köpeğini defalarca bıçakladı

1975 İzlenim »

Muğla, Ortaca ilçesinde kimliği belirsiz bir motosiklet sürücüsü yolda kendisine havlayan iki köpekten birini bıçaklayarak öldürdü diğer köpeği yaralayarak olay yerinden ayrıldı. Olay güvenlik kameralarına yansıdı polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Muğla'nın turistlik ilçelerinden biri olan Ortaca ilçesinde gece yarısı motorsikletli bir kişi tarafından defalarca bıçaklanarak öldürülen 2 sokak köpeği saldırdı. Köpeklerden biri Motosiklet'de arkada oturan kadını ısırdı kadını götürdükten sonra şüpheli tekrar köpeklerin olduğu yere geldi ve köpeklerin peşine düştü köpekler kaçtı köpekleri kovalayan saldırgan bir otobüs firmasının önünde köpeklerden birini sıkıştırıp defalarca bıçaklayarak öldürdü diğer köpeği'de aynı şekilde yakalayıp yaraladı.


Çevredeki Hayvanseverlerin yaptığı ihbar üzerine gelen polis ve Muğla Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) ölen köpek ve yaralanan köpeği hayvan ambulansı ile bakımevine götürdü.


HAYDOS Başkanı Türkan Dağdelen Olayın ilçe merkezinde yaşandığını ve görenlerden birinin muhakkak şüpheliyi tanıdığını vurgularken bugün acımasızca bir köpeği öldürenin yarın aynı şeyi insanlar için yapmayacağı ne malum dedi.  Gören kişilerden bu katili ihbar etmelerini istedi.İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Misafir
    Aylin Hala böyle cani gaddar haysiyetsiz insanlar varmı bu nasıl bir insanlıktır adi herif
    5 ay önce