Hangi Cins Muhabbet Kuşu Konuşur?

Hangi cins muhabbet kuşu konuşur sizce arkadaşlar? Birçok Arkadaşımız bu konu ile ilgili sorunlar yaşıyor Petshoplardan aldıkları ve sağdan soldan duydukları laflarla bu konuyu ve aldıkları kişileri onları kandırmakla ilgili suçluyor ve şüphede kalıyorlar. Bu soruna ve şüphelere son vermek için bu başlığı açmaya karar verdim. Tüm evcil sever arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Sorumuz Şu : Hangi cins muhabbet kuşu konuşur?

Çözüldü 4 cevap

Kadir hocam haklı Muhabbet kuşlarında ırk gözetmeksizin konuşma yeteneği var Tek şart yavru olması. Erkekler konuşmaya daha yatkındır ve dişilere göre kelime hazneleri daha fazladır.

Beğen 0
Cevap Olarak Kabul Edildi

Babası insana yatkın olan erkek. yavru aynen babası gibi insana genetik olarak yaruda yaklasır ve senin ona karşı söyemiş oldugun sözcukleri merak eder ve senin hoşluk duyman için senin sözcüklerini taklit eder ve senle muhabet eder adi gibi anahtar kelime şevkat ve eyitimdir.

Beğen 0

Muhabbet Kuşlarının Konuşma yeteneği vardır. Türü Rengi Önemli değildir.

Beğen 0

Bence Konuşan Muhabbet Kuşu Diye bir algı yanıltıcıdır. Muhabbet Kuşu Konuşması için en vurucu özellik bebek olması ve Erkek olmasıdır. Şu algı tamamı ile yanlış jumbo muhabbet kuşu konuşmaz ya da albino muhabbet kuşu konuşmaz tüm hepsi konuşur ama yavru ve erkek olması yanında sizin ona göstereceğiniz ilgi alaka önemlidir.

Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor