Kedi Fiyatları Sahibinden - Ücretsiz Sahiplendirme

Kedi Fiyatları hakkında bilgi vermek istedim ama içimi kemiren bir konuya değinmek isterim'ki bu çok önemli bir konudur bir çok kişi evcil kedi fiyatlarını yada cins kedi fiyatlarına bakar ve bu fiyatlara göre kedi satın alır yada sahiplenir ama önemli olan bir şeyi unuturlar bu kedileri sahiplendikten sonra bakımları evet kedi alıp üç gün sonra sokağa bırakır yada satmak isterler önce bu kedilerin oyuncak olmadığını unutmamak gerekir. 

Kedi satın almadan önce sahipsiz kedileri sahiplenmek daha doğru olacaktır cins kedi alıp bakarız onunla zaman geçiririz ama dışarıdaki kedileri'de unutmayalım evimize almasak'da onlara'da su ve yem verelim. 

Ücretsiz kedi vermek isteyenler sitemizin ilan kısmından sahiplendirme yapabilirler. Cins kedi yada annesiz kalmış sokakta kalmış kediler için sahiplendirme yapabiliriz. 

Ücretsiz cins kedi sahiplendirme yapmak isteyenlerde aynı bölümde ilan vererek kedi sahiplendirebilirler. 


Sokak Hayvanları için dışarı bir tas su koyalım onlara hayatı kolaylaştıralım tüm her yeri onlardan aldık onlarında yaşamaya hakkı var bu hakkı ellerinden almayalım. İnsanı insan yapan yüreğidir katil ruhlu insanlardan olmayalım. 


Çözüldü 1 cevap

Kedi Fiyatları Sahibinden Bilgi için Teşekkürler


Beğen 0
Cevap Olarak Kabul Edildi

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor