Muhabbet Kuşu

Muhabbet kusuma yaklasık bir hafta once ıslıklı nefes almasından dolayı veterınere sorduk ve baytiril ve vitamin verdik ardından hastalığı gectı ancak cok durgundu. Bir süre sonra tünekte yamuk durmaya basladıgını farkettım ve bir ayagını kullanamadıgını anladım kısmı felç olabılır mı diye dusundum ertesi gun veterınere goturduk yapacak bısey olmadıgını soyledı ve bekleyın dedi. 5 nisanda yamuk durdugunu farketmıstık 7 nisanda iyileşir gıbı olmustu ancak bugun kafesin zeminine düştü ve her iki ayagını da kullanamamaya basladı. Suan zeminde onunde yemlerle duruyor ne yapmalıyız


Çözüldü 3 cevap

Felç olmayabilir bence siz vitamin takviyesi yapın yakında veteriner varsa bir gösterebilirsiniz. Bazen güçsüz ve hasta olan kuşlarda bu şekilde gözlemlenebilir. Kuşu görmeden net birşey söylemek doğru değildir.


Beğen 0

Tesekkur ederım. Duzelmesi mumkun degıl mı diyorsunuz herhangi bir ilacı veya b vitamini takviyesi ise yaramaz mı sizce? 


Beğen 0

Kısmı Felçlerde pek yapacak birşey yoktur maalesef geçmiş olsun. Ama Yanlış ilaç kllanımı dirençsiz bir vücut bunlara sebep oluyor.


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor