Muhabbet Kuşu Astim

Muhabbet kuşum astım hastası. veterinerden bilgi aldım ve  1 hafta boyunca ağızdan ikişer damla hiprodoxi verdim fakat ilaç kullanımımın bitmesinin üzerinden 6 gün geçmesine rağmen kuşumda hastalığının en ufak iyileşme belirtisi yok yardımcı olur musunuz?

ilacı tekrardan kullanmaya başlamalımıyım? 


Çözüldü 3 cevap

Ben Nidazol kullandım ve faydasını gördüm sizede onu önerdim ama ileri derecede olduğunda  fayda gösteriyor ama sonra tekrarlıyor. 


Beğen 0

Ben biraz araştırma yapmıştım buradaki konuşmalardan da zitromax diye bir ilaç duymuştum bir kaç güne etkisini gösteriyormuş galiba. Ben kuşumun astım hastası olduğunu biraz geç farkettim ve sürekli ses çıkartıp kuyruğunu sallıyor. Geceleri sesi öbür odalara kadar gelebiliyor. O yüzden etkili bir ilaç arıyordum. Siz hangisini önerirsiniz nidazol mü yoksa zitromax’ı mı? 


Beğen 0

Bu Hastalık çok illet bir hastalıktır astkm kolay kolay geçmiyor sizin verdiğiniz ilaç üst solunum yolunu temizler iyi bir ilaçtır ama astım için faydası pek yoktur diyebilrim.  Bu hastalık için Nidazol kullanın suluğa 4 damla Ezcaneden temin edebilirsin 4 gün yeterli olur ana sen duruma göre 2 gün daha uzatabilisin


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor