Muhabbet Kuşu Fiyatları - Ücretsiz Sahiplendirme

Muhabbet Kuşu Fiyatları Kuşun türüne göre değişmektedir. Muhabbet Kuşu Fiyatları 2018 yılında doların artması nedeni ile biraz fiyatların yükselmesine sebep oldu. Üreticiler yem ve bakım ürünlerinin fiyatlarının artması nedeni ile fiyatlar konusunda biraz artış yaptı haklı olarak bende üretmiş biri olarak üretimin ve bakımın ne kadar zor olduğunu biliyorum.  Şimdi size tür tür Muhabbet kuşu fiyatlarının ne kadardan başladığını yazacağım ama bu fiyatlar kuşların renklerine bakımlarına göre değişiklik gösterir.

Yavru Muhabbet Kuşu Fiyatı Konuşturmak için aldığınızda bu 25 TL gibi bir rakam ile başlar ırkına göre değişiklik gösterir.

Çekoslavak muhabbet kuşu Fiyatı Damızlık 50 TL yavru 35 TL gibi bir Fiyat ile başlar.

Hollanda muhabbet kuşu Fiyatı Damızlık 50 TL yavru 35 TLgibi bir Fiyat ile başlar.

Jumbo muhabbet kuşu fiyatları çok fazla değişiklik gösterir bunun nedeni çok varyantın olmasıdır ama jumbo muhabbet kuşu için vasıfsız ise 150 TL gözden çıkarmalısınız vasfına göre 1000 TL gibi rakamlara ulaşmaktadır. 

Japones Muhabbet kuşu fiyatı 230 TL ile başlar.

Tepeli Muhabbet kuşu fiyatı 130 TL ile başlar.

Mantolu Muhabbet kuşu fiyatı 150 TL ile başlar.

Pakistan Muhabbet kuşu fiyatı 20 TL ile başlar satıcısına göre değişir.

Yerli Muhabbet kuşu fiyatı 20 TL ile başlar.

Evet arkadaşlar muhabbet kuşu satın almak beslemek istiyorsanız fiyatlar aşağı yuları bu şekildedir. Sitemizde ilan kısmında fiyatlara bakabilirsiniz ilan verebilir yada muhabbet kuşunuzu sahiplendirebilirsiniz.


Çözüldü 0 cevap


Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor