Muhabbet Kuşu Konuşturma

muhabbet kuşu konuşturma için neler yapmam gerekli ?  Muhabbet kuşu aldım yavru 5 aylık onu konuşturmak istiyorum bunun için nasıl egzersizler yaptırmalıyım. 

Bir çok kişi muhabbet kuşu sesleri dinleterek konuşturabileceğimi söylüyor bu şekilde bir sesmi dinletmeliyim yoksa konuşturmak için kendimmi sürekli kuş ile konuşmam gerekiyor?

Muhabbet Kuşu için en çok konuşabileceği kelimeler var bunlardan bazıları söylenene göre 

  1. Aşkım
  2. fıstık
  3. babacık
  4. cafer
  5. Allah
  6. Islık
  7. maviş
  8. cicikuş
  9. şampiyon

Muhabbet Kuşları yukarıdaki kelimeleri daha çok telefuz ediyorlar.


Çözüldü 2 cevap

Yavru Muhabbet Kuşu yuvadan alınması ve çok acele edilmeden alıştırılması oldukça önemlidir. Yavru Muhabbet Kuşu için örnek bir resim ekledim alırken dikkatli olun.


Beğen 0

Muhabbet Kuşu Konuşturmak için ses dinletilmesi oldukça iyidir ama sizin onunla konuşmanız her zaman daha iyi olacaktır. Muhabbet Kuşları yavru olursa ve sizin onunla olan iletişiminize bağlı olarak konuşma süresi daha hızlı olacaktır. Muhabbet Kuşu sesi sitemizden indirebilirsiniz.

muhabbet kuşu konuşturma sesleri indirmek için size bir link hazırlayacağım en kısa sürede bu link üzerinden kuşunuza dinletebilirsiniz ama kendi sesinizi kayıt edip dinletmeniz daha mantıklı ve doğru olacaktır konuşan bir muhabbet kuşundan dinlemesi seslerin karışmasına neden olabilir. 


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor