Muhabbet Kuşumuz Da Astım

Merhaba.  Erkek Japones muhabbet kuşumuz şuan 7 aylık. 4 aydır,devamlı olan bir burun akıntısı ve hapşırması mevcut. Özellikle sabahları hırıltılı bir ses çıkarıyor zor nefes alıp veriyor ve kuyruğunu sallıyor. Gün içerisinde hareketli bir kuş. Veteriner hekim tarafından,kullanmış olduğumuz Hıprodexı-s ilacını, kullanım talimatlarına göre 3 ayrı zamanlar da 3 kez kullandık eksiksiz bir şekilde. Fakat 4 aydır kuşumuz da hiç iyileşme göremiyoruz. Kronikleşmiş bir astım olabilir mi. Ne yapmamız gereklidir bu durumlarda kullanabileceğimiz bir ilaç var mıdır,yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.


Çözüldü 2 cevap

Geçmiş olsun Astım sorunu için genelde petshoplarda Astık ilacı önerirler avi-astım ama pek işe yaradığı söylenemez. Bende bu sorunla karşılaştım ama bir türlü sonuca erişemedim.


Beğen 0

Geçmiş olsun,

Kuşunuzda Astım ilerlemiş ve şuan için çok fazla astım için iyi sonuçlar veren ilaçlar yok. Muhabbet kuşunuza astım için Eczaneden nidazor şurup alın ve ağzına 2 damla damlatın ilk 2 gün daha sonra 2 günde yarım sulupa 3 damla şeklinde verin ben bu ilaçla bir çok astım kuşu iyleştirdim.


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor