Satılık Muhabbet Kuşu Fiyatları

Satılık Muhabbet Kuşu Fiyatları

Arkadaşlar Elinizde Sattığınız Muhabbet Kuşları Cinsitetleri Irklarının Fiyatlarını yazarmısınız bir piyasa oluşturup kuş fiyatlarını belirleyelim almak isteyen size buradan ulaşabilir.   

Satılık Muhabbet Kuşu fiyatları kuşların ırklarına göre değişiklik gösterirken kuşların mutasyon durumuna görede değişiklik gösterir.

Ben Japones Muhabbet Kuşlarını yavru olanları 250 ile 300 arasında veriyorum Mantolu Japones Kanları 100 ile 150 tl arasında Jumbo Muhabbet Kuşları 100 tl ile başlayıp kuşun özelliğine göre fiyatlandırıyorum.

Muhabbet Kuşu yemleri almış başını gidiyor ama malesef kuş satışlarındaki bu durgunluk pey iyi değil.


Çözüldü 2 cevap

Alıştırmak için istiyorum birtane onlarda bu kadar pahalımı bizim burada 50 tl veriyor petshoplar.


Beğen 0

Satılık Muhabbet kuşları için çok farklı fiyat politikaları uygulanıyor. Üreticiler özellikle toplu satış yaparken sorunlar yaşıyor bu yüzden üretici ve Toptancılarında birlikte çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. Ne üretici nede toptancı yaptıkları alışverişten zararlı çıkmadan anlaşmalılar.  Muhabbet kuşları malesef şu dönemde pek alıcı bulamıyor ama siteye verdiğim ilanlar çok ilgi görüyor ve satış yaparken çok zorlanmasamda şu zamanda pek işlerin iyi olduğunu söyleyemem.


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor