Soru Silindi

Sorunu Çözdüğüm için Sildim. teşekkürler.


Çözüldü 7 cevap

Tüyde Ateşlendiği için olmuş olabilir. Damlayı damlatınız. İnşallah gözleri görür. Ara ara bir fısfıs ile ıslatın bu dönemde tüy çıkaran kuşlar çok ateşlenebiliyorlar ve bu ateş maalesef körlüğe yol açabiliyor.


Beğen 0
Cevap Olarak Kabul Edildi

Birtane daha çektim sol gözü kanlanmış halde diğer gözünde sorun olmamasına rağmen göremiyor.


Beğen 0

Kuşu kafesten çıkarmıyoruz. Fakat yemeğini yiyebiliyor çok şükür fakat kuşum göremiyor teramisin ve gentagutu kullanmaya devam edelim mi 4 gün oldu keseli cevaplarsanız çok sevinirim.


Beğen 0

Resimde görünmüyor net. tüyde muhabbet kuşu göz yakınında ters tüy varmı tüyümü sorun çıkarıyor acaba. göz çevresine teramisin krem sürün şuan yapılacak başka bir şey gözükmüyor.


Beğen 0

Burda daha net çıktı.


Beğen 0

Evet Onu Bende Yeni Öğrendim Ama Kuşumuzda parazit gibi bisede vardı onu veterinere de söylemiştik. Bizim kuşumuz uçamıyordu veterinere dediğimizde büyük bir tüy dökme dönemine girdiğini uzun süreli dediğini o yüzden kafesten çıkarmayın dedi.Bizde çıkarmadık ve bide gentagut ve teramisin verdi bizim napmamız gerek kullanmaya devam edelim mi umarım geçici korlüktür çok üzülüyorum.


Beğen 0

Size verdiği ilaçlar ile gözün ne alakası var anlamadım. gentagut ve teramisin krem tamam kullanılır ama diğerleri bit ve halsizlik içindir. 

Resim çekip atarsanız bir bakalım. 


Beğen 1

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor