Cinsi Seçİlan Ara + Ücretsiz İlan Ekle
Toplam 5 İspinoz (Finch) İlanı Listelenmektedir.
İlan Ara Cinsi Seçiniz + Ücretsiz İlan Ekle

Sahibinden veya Petshop'tan İspinoz (Finch) ilanları

Sahibinden, Üreticiden, yada Petshop ile İspinoz (Finch) Zebra veya hint bülbülü arayışında olan kuş severlere özel olarak tasarlanmış sitemizde, birbirinden farklı özelliklere sahip İspinoz (Finch) Zebra veya hint bülbülü, Gökkuşağı, Gouldian finch, bengal, hint bülbülü, java ile geniş bir ilan seçenekleri sunulmaktadır. İspinoz (Finch) Zebra veya hint bülbülü cinslerine göre ilanları gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca, sahibinden İspinoz (Finch) Zebra veya hint bülbülü ücretsiz sahiplenme ilanlarını inceleyerek sevimli bir arkadaşı uygun fiyat ile sahiplenebilirsiniz.

Zebra veya hint bülbülü fiyatları 2023'e özel olarak güncellenmiş ve her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Cinslerine göre hatta erkek, dişi, çift olarak arama yapabilir ve ihtiyacınıza en uygun fiyat aralığındaki kanaryaları inceleyebilirsiniz.

İspinoz (Finch) 2023 - 2024 Fiyat Tablosu

Genellikle, İspinoz (Finch) fiyatları, cinsine, yaşına, rengine, mutasyonuna, özelliklerine ve satıldığı bölgeye göre değişir. Fiyatlar ayrıca, yetiştiriciden, pet shop'tan veya üreticiden satın alındığı duruma göre de değişebilir. Aşağıda Genel bir liste bulacaksınız.

Güncel İspinoz (Finch) Fiyat Listesi
Başlangıç
Bitiş
Gökkuşağı ispinozu200 ₺1.000 ₺
Gouldian finch500 ₺1.000 ₺
Java ispinozu200 ₺600 ₺
Bengal ispinozu250 ₺500 ₺
Zebra Hint Bülbülü100 ₺250₺
Şakrak5000 ₺1.000 ₺

İlginizi Çekebilir: Doğa Kuşları