E-evcil.com'a Hoşgeldiniz
E-evcil.com herkesin ücretsiz ilan verebileceği bir "ilan reklam" platformdur. Sitemiz üzerinden 1.000'den fazla sahipsiz Güvercin ve yavru Güvercin sahiplendirme yapılmış, profesyonel lisanslı üreticiler aracılığı ile de dünyanın en sevilen Güvercin cinsleri sahiplendirilmiştir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. E-evcil.com.com kesinlikle Güvercin satışı ve aracılık yapmamaktadır. Talepleriniz için ilan sahipleri ile iletişime geçin.
Lütfen Güvercin sağlığı için, sahipleneceğiniz yerlerin yetki belgesini görmeyi ihmal etmeyiniz.

Satılık Güvercin İlanları ve Fiyatları. Yavru Güvercin Sahiplendirme Güncel 2023

Güvercin Fiyatları Ve İlanları

Bizlere Neşe Katacak ve her zaman yanımzda olarak karşılıksız bizi sevecek bir Güvercin sahiplenmek kim istemezki? Sahipleneceğimiz Bu Güvercin için bizimde onu karşı sorumluluklarımız olduğunu unutmamalı ve ona her zaman sahip çıkmalıyız. Sitemiz Sizler için Hazırlanmış bir ilan platformudur. Burada Güvercin Sahiplenebilir ve ona sıcak bir yuva sunarken kendinize bir dost edinebilirsiniz. Sitemizde Güvercin ilanları ve fiyatları bulabilirsiniz.

Güvercin Cinsleri ve İlanları fazlasıyla ilgi gören bir kategoridir. Güvercin sahiplenmek isteyen birçok kişi bu ilanlar üzerinden aklından geçmekte olan Güvercin Cinslerini kolayca bulabilmektedir.

Cins Güvercin Fiyatları Ve İlanları

Hangi Güvercin Irkı Size Uygun

Bir Güvercin Irkı Seçerken ona sağlayabileceğiniz koşulları göz önünde bulundurmalı ve ona göre seçmelisiniz. Tüy konusundan, evdemi bahçedemi bakacağınıza egzersiz ihtiyacından kronik sorunlarına kadar incelemelisiniz.

Toplam 3 Güvercin İlanı Listelenmektedir.