Benim bir muhabbet kusum var. kafesinin içinde ihtiyacı olan her şey var kuş kumu felan ama kafesini açtığımda duvara asılı olan saate gidip saati yalıyor veya kemiriyor neden ?
Cevaplayan: Evcil Yazar
11 İzlenim - 1 Cevap
Sizce yasi kactir
Cevaplayan: Evcil Yazar
13 İzlenim - 1 Cevap
M. Kuşumun göz nezlesinde kullandığımız ilaçlar (teramisin ve gentagut) onu kör edebilir mi? Ya da bu göz nezlesi onda bir travma yaşatmış olabilir mi? Kuşum uçunca duvarlara çarpıyor, el hareketlerimize tepki vermiyor. Sadece sese tepki veriyor. Ama kafese koyduğumuzda dalına gidebiliyor, yemini de yiyor. 
Cevaplayan: Evcil Yazar
50 İzlenim - 4 Cevap
06.09.2020

Kusumun cinsi

Muhabbet Kuşumun cinsi nedir yardımcı olurmusunuz.
Cevaplayan: Evcil Yazar
33 İzlenim - 1 Cevap
Bende yeni fark ettim tırnağınon böyle olmasının sebebi nedir nasıl geçer 
Cevaplayan: Evcil Yazar
95 İzlenim - 1 Cevap
Muhabbet kuşum göz nezlesi olmuştu daha nezle başındayken gerekli tedaviye başladım, teramisin ve gentagut kullandım. 4 gündür kullanıyorum yeni nezle için yeterli diyorlar ama gözdeki sululuk hala geçmedi tedaviye devam etmeli miyim? 
Cevaplayan: evvadaisy
37 İzlenim - 2 Cevap
Resim yükleyemedim profilimdeki kuşun cinsiyeti nedir ırkı ve kaç yaşında dir yeni aldğmz için bilmiyorum
Cevaplayan: Hamza
45 İzlenim - 2 Cevap
Tavuklarda Yumurta Veriminin Düşmesi ve Yumurtadan Kesilmesi Neden Olur ? Tavuklarım Birden yumurtadan kesildi Günde 30 Yumurta alırken 10 yumurtaya kadar düştü neler yapmam gerekli ?
Cevaplayan:
28 İzlenim - 0 Cevap
Tavuk Kendi Yumurtasını Neden Yer ? ve Çözümü Nedir ? Tavuklar Neden Kümeste Kendi yumurtalarını yer acaba yumurtluyorlar sonra yumurtalarını yiyiyorlar. Yumurtasını Yememesi için neler yapmalıyım.  
Cevaplayan:
25 İzlenim - 0 Cevap
Kuşum tüylerini koparıp duruyor.stres olduğunu düşündüm (yeni olarak yeminin markasını değiştirdim etkisi olur mu bilmiyorum) bugün de kuyruğunu koparmış 2 tane uzun tüy düştü ne yapmalıyım?
Cevaplayan: Evcil Yazar
54 İzlenim - 1 Cevap