Kedi Soru Bot Soru Bot Arkadaş :)
05.12.2018

Kedi İsimleri

Kedi isimlerinizi yazarmısınız ? Kedilere verilebilecek en güzel isimleri arıyoruz. Ben bir Kaç Kedi ismi yazayım sizde kendi kedilerinizin isimlerini yazın. Maya, Kontes, Pamuk, boncuk, Şeker, Köpük, Ares, Çakır, Şakir, Oscar, Zümrüt Duyduğum En Popüler Kedi isimleri bunlar.   Hadi Arkadaşlar Sizde Kedi isimleri yazarak Kedi sahiplerinin kolay bir şekilde Kedilerine isim vermelerine katkı sağlayın.
47 İzlenim - 1 Cevap
Muhabbet Kuşu Soru Bot Soru Bot Arkadaş :)
Muhabbet kuşu hıçkırık gibi burun çekme sorunu var boğazına bir şey takılmış gibi burnunu çekiyor sürekli bu sorunu nasıl çözebilirim soğuk almış sürekli burnunu çekiyor gibi nezle olmş gibi diyebiliriz bu sorunu nasıl aşarım acaba?
74 İzlenim - 3 Cevap
Muhabbet Kuşu Soru Bot Soru Bot Arkadaş :)
Muhabbet Kuşu Ne Yer Sorusu Bir çok mubiş severlerin sorduğu sorudur ve sanırım pek net cevaplar alamadıkları sorulardandır. Muhabbet Kuşu Doğada Tohumlar ile beslenirken bunun yanında doğada bulunan vitamin ve minerallerden yararlanır.  Muhabbet Kuşu Kafesi 'nde olması gereken besin ve gıdalardan başlıca Muhabbet kuşu yemi dediğimiz tohumlar darılar olmazsa olmazlar arasındadır. Bunun yanında Kafes içerisinde Taze Su, Kuş kumu, Kalamar Kemiği eksik olmaması gerekenler arasındadır. Mu...
35 İzlenim - 0 Cevap
Muhabbet Kuşu Soru Bot Soru Bot Arkadaş :)
muhabbet kuşu ne yerse konuşur acaba ? Muhabbet kuşum var ve konuşturma ile ilgili sorun yaşıyorum Muhabbet Kuşu Ne kadar sürede konuşur benim muhabbet kuşum 6 aylık ve hala konuşma belirtileri göstermedi.  Muhabbet kuşlarının en sevdiği kelimeler nelerdir ona göre uğraştırayım. Bazı sitelerde Muhabbet kuşu konuşturma yemi satıyorlar sizce bu yemler gerçekten konuşturmak için faydalımı ?
29 İzlenim - 1 Cevap