E-evcil.com'a Hoşgeldiniz
E-evcil.com herkesin ücretsiz ilan verebileceği bir "ilan reklam" platformdur. Sitemiz üzerinden 1.000'den fazla sahipsiz Kanarya ve yavru Kanarya sahiplendirme yapılmış, profesyonel lisanslı üreticiler aracılığı ile de dünyanın en sevilen Kanarya cinsleri sahiplendirilmiştir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. E-evcil.com.com kesinlikle Kanarya satışı ve aracılık yapmamaktadır. Talepleriniz için ilan sahipleri ile iletişime geçin.
Lütfen Kanarya sağlığı için, sahipleneceğiniz yerlerin yetki belgesini görmeyi ihmal etmeyiniz.

Satılık Kanarya İlanları ve Fiyatları. Yavru Kanarya Sahiplendirme Güncel 2023

Kanarya Fiyatları Ve İlanları

Bizlere Neşe Katacak ve her zaman yanımzda olarak karşılıksız bizi sevecek bir Kanarya sahiplenmek kim istemezki? Sahipleneceğimiz Bu Kanarya için bizimde onu karşı sorumluluklarımız olduğunu unutmamalı ve ona her zaman sahip çıkmalıyız. Sitemiz Sizler için Hazırlanmış bir ilan platformudur. Burada Kanarya Sahiplenebilir ve ona sıcak bir yuva sunarken kendinize bir dost edinebilirsiniz. Sitemizde Kanarya ilanları ve fiyatları bulabilirsiniz.

Kanarya Cinsleri ve İlanları fazlasıyla ilgi gören bir kategoridir. Kanarya sahiplenmek isteyen birçok kişi bu ilanlar üzerinden aklından geçmekte olan Kanarya Cinslerini kolayca bulabilmektedir.

Cins Kanarya Fiyatları Ve İlanları

Hangi Kanarya Irkı Size Uygun

Bir Kanarya Irkı Seçerken ona sağlayabileceğiniz koşulları göz önünde bulundurmalı ve ona göre seçmelisiniz. Tüy konusundan, evdemi bahçedemi bakacağınıza egzersiz ihtiyacından kronik sorunlarına kadar incelemelisiniz.

Toplam 30 Kanarya İlanı Listelenmektedir.