Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir

Hepimizin en büyük sorunlarından biri evde beslediğimiz kedi köpek kokularıdır peki bu kokular nasıl giderilir.  Evde Beslediğimiz yada iş yerinde beslediğimiz evcilimizde aşırı koku oluyor bu koku insanları gerçekten çok rahatsız ediyor bunun için Bir çok Koku spreyleri şampuanlar pudralar parfümler var ama bunun için en iyisi hangisi.

Köpek ve Kedilerimizin kokmaması için sık sık banyo yaptırıp şampuanla yıkamamız yeterlimi yoksa parfimlermi sıkmalıyız. Evi havalandırsak bu kokulardan kurtulabilirmiyiz ?

 


Çözüldü 1 cevap

Köpek ve Kedilerimiz oldukça koku yayarlar bu kokular hem vücutlarından hemde haberleşme amaçlı kullanırlar. Evimizde beslediğimiz bu şirin hayvanlar koku yaydıklarında ev durulmayacak düzeye gelir bunn için öncelikle kullanım alanlarını temiz tutmalıyız ve oldukça hijyenik bir ortam sunmalıyız.

Pis kokudan kurtulmanın ilk yolu temizliktir önceliğimiz hayvanın çiş kaplarının olduğu bölgeleri pudralamak olmalı ve sık sık yıkayıp köpek şampuanları ile hem kötü kokudan kurtulmasını hemde daha canlı tüy yapısına kavuşmasını sağlayabiliriz. 

Ayrıca Köpek ve Kedi Koku giderici damla spreylerde mevcuttur bunlarıda kullanabiliriz. Aynı Şekilde Kedi ve Köpeklerimiz için arabada onlara ait bir yer oluşturmalı ve ona göre sprey ve kokular ile kokuyu gidermeliyiz.


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor