Ücretsiz Köpek Sahiplenme

Ücretsiz Köpek sahiplendirme isteyen bir çok arkadaş var bu köpekleri sahiplendirmek ve sahiplerinide bir dosta kavuşturmak istiyorlar. Köpek Sahiplendirmek için bir çok gönüllü arkadaşımız her gün instagramda ilanlar paylaşıyorlar bu ilanlar köpek sahiplendirmek için ama nedense bu köpek sahiplenmek isteyen arkadaşlar sahiplenecekleri köpek için şart koşuyorlar kimisi küçük ırk köpek sahiplenmek istiyor kimisi büyümeyen köpek sahiplenmek istiyor bence en önce sahiplenecekleri köpeğin hikayesine odaklanmaları gerekiyor bu köpeklere bakabileceklermi onu düşünmeleri gerekiyor!

Resim

Köpek sahiplenmek için öncelikle o köpeğin dilini öğrenmeniz gerekiyor alıp 5 gün sonra sokağa bırakılan köpeklerle dolu her yer. Cins köpekler alıp sırf hava için keyif için 3 yada 5 ay sonra sokağa bırakılan köpeklerle dolu.

Evet Gelelim ücretsiz köpek sahiplenmeye bunun için bir çok köpek sahiplendirmesi yapan sokak hayvanlarını koruma altına alan dernekler ve barınaklar var buralardan sahiplenebilirsiniz ayrıca Köpek Sahiplendirmek isteyen arkadaşlar sitemize ilan vererek köpek sahiplendirme yapabilir. 

Resim

Arkadaşlar aldığınız köpeğin bir can taşıdığını onunda hisleri olduğunu size bağlanıp sizi bir baba gibi gördüğünü unutmayınız. Eğer ona zaman ayırıp onunla ilgilenmeyecekseniz ona iyilikten çok kötülük etmiş olursunuz alıp bir yere bağlayıp su ve yem vermekle Köpek Bakılmaz unutmayın.

Sevgi ile Kalın


Çözüldü 1 cevap

Ücretsiz Köpek Sahiplenmek isteyenler için Duyurudur.


Beğen 0
Cevap Olarak Kabul Edildi

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor