Kedim Kanlı Idrar Yapıyor

Erkek kedim bir gece evden kaçmış ve dışarıdan eve geldiğinde kanlı idrar yaptı ve kustu. Bunun sevebi ne olabilir? Dışarıda çiftleşmiş olabilir mi?


Çözüldü 2 cevap

Kedinizin kanlı idrar yapması ve kusması ciddi bir sağlık sorununun belirtisi olabilir ve derhal veteriner hekiminize danışmanız gerekmektedir. Bu belirtiler birkaç farklı sağlık sorununun işareti olabilir, ancak çoğunlukla üriner sistem enfeksiyonu, idrar yolu taşı, idrar yolu enfeksiyonu, böbrek sorunları veya idrar yolu tıkanıklığı gibi problemlerle ilişkilendirilebilir. Kedinizin dışarıda çiftleşip çiftleşmediğini belirlemek mümkün olmayabilir, ancak kanlı idrar ve kusma genellikle çiftleşme ile ilişkili değildir. Kedinizin durumunu belirlemek ve uygun tedaviyi sağlamak için veteriner hekiminizin muayene etmesi ve gerekli testleri yapması önemlidir. Bu nedenle, en kısa sürede bir veteriner hekime başvurmanız önemlidir


Beğen 0
Cevap Olarak Kabul Edildi

İdrar yolunda sıkıntı olabilir, böbrek sorunu olabilir. Genellikle idrar yolu sorunları ciddi sonuçlar doğurabilir. Zaman kaybetmeden veterinere gitmelisiniz. 


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor