Quiko Ardap Dış Parazit Spreyi Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Quiko Ardap Dış Parazit Spreyi Almak istiyorum ama nasıl kullanmalıyım faydasını görürmüyüm bilgi rica edebilirmiyim.  Quiko Ardap Dış Parazit Spreyi Muhabbet Kuşlarında kullanmak istiyorum kullanım hakkında tecrübelerinizden yararlanmak isterim.


Çözüldü 1 cevap

forum image

Ardap Dış Parazit Spreyi Kullanımı oldukça kolaydır ben çok faydasını göremediğim için kullanımını bıraktım ama görenlerde azımsanmayacak kadar çok. Kuş üzerine Ardap Dış Parazit Spreyini sıkabilirsiniz ve yuvalıklara tüm yemlik sulukları çıkarın kafesinizi temizleyin ve spreyi kafes yuvalık tünek kenarlarına sıkın işte bu kadar.

Ardap Dış Parazit Spreyi Fiyatı 750ml 150₺ 

Quiko Ardap Parazit Spreyi

Antiparaziter spreyi olan Ardap bit,pire,kene vb gibi durumlarda kesin çözüm sunar.Terastaki karıncalar,evde uçan sivrisinekler,bahçedeki eşek arıları,oda köşelerinde ki örümcekler ve genel haşerat sorunlarının tek yardımcısı Quiko Ardap Dış Parazit spreyidir.Avrupa’daki veteriner ve üreticilerin vazgeçilmez ürünü olan bu sprey kullanımından sonra 6 hafta boyunca etki sağlar.Kafeslerde,salmalarda,bahçelerde,köpek kulubelerinde,ahırlarda kullanılabilir.Parazit ile teması anında hemen öldürücü etkiye sahiptir.Her ne kadar firması kuşların üzerlerinde direkt olarak sıkılmaycağını söyelese de üreticiler uzun yıllardır sorunsuz şekilde kuşların üzerine sıkarak kullanmaktadır.30 cm uzaklıktan püskürtülmesi gerekmektedir. Bizim tavsiyemizde kuşların üzerine direkt olarak sıkılmamasıdır.Kafes dezenfektanı olarakta kullanılır.Ardap kafese kullanılacağı zaman kafesten yemlik,suluk,mamalık,gagataşı v.s ürün kaldırılır ve sonra sıkılır.

T.C Sağlık Bakanlığı ONAYLI


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor