Sende Ekle
08.08.2020

YARDIM

merhabalar yavru 1.5 aylık bir dişi bir erkek çekoslavakya kuşum var ara ara seviyorum genellikle akşamları daha sakin oluyorlar o zaman daha rahat sevebiliyorum her gün ilgileniyorum konuşuyorum aynı odada kalıyoruz erken yatıp erken kalkıyorum zaten benim korkum bana hiç alışmamaları bir kuşcuya sordum sana alışmasını istiyorsan ayır dedi kafesi ama ben ayırmak istemiyorum çok iyi anlaşıyorlar ve arkadaşı olsun istiyorum bu şekilde de bana alışmaz mı ? imkansız mı ? acelem yok 1 sene sonra ban...
15 İzlenim - 1 Cevap
07.08.2020

Kuşum yem yemiyor

Arkadaşlar merhabalar kuşum durduk yere kafes yemi yememeye başladı meyve verirsem gayet iştahlı bir şekilde yiyor ama kafes yemi yemiyor.Yemini beğenmedi diye yeni yem aldım onu da yemedi kafasını içine sokuyor yemi dağıtıyor.Sürekli açmış gibi sesler çıkartıyor.Halsiz de değil.Yardımcı olabilir misiniz?
23 İzlenim - 1 Cevap
İyi günler. 3 yaşında bir muhabbet kuşum var fakat son günlerde yem yemiyor. Hiçbir hastalık belirtisi yok,ishal degil, çok hareketli, konuşuyor,ötüyor ama yem yemiyor. Sebebi ne olabilir?  Aynı marka yem veriyordum hep, yememeye baslayinca farkli bir marka alip onu da denedim ama ikisinden de en fazla bir iki tane yeyip bırakıyor .
68 İzlenim - 4 Cevap