Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir?

Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir?
İçindekiler

Evimizde Kedi Köpek besliyoruz bir çoğumuz ya da bu yazıyı okuyorsak besliyoruzdur bu sorun için çözüm arıyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden biri tuvalet sorunu diğeri ise yedikleri sentetik mamalardan kaynaklı koklardır.

Evde Beslediğimiz Kedi ve Köpeklerimizin Kötü kokusu için neler yapmalıyız kesin çözüm önerilerimiz ile siz değerli evcil severlere yardımcı olmaya çalışalım.

Önceliğimiz Yaşam alanlarını temiz tutmamız en hızlı sonucu almamıza ve daha sağlıklı evcil Kedi ve Köpek Bakımına olanak tanıyacaktır.

Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir?

EVCİL HAYVAN (KÖPEK VE KEDİ) KOKUSUNA KESİN ÇÖZÜM

Tuvalet için Bıraktığımız Kedi ve Köpek Kumunun sık sık değişmesi ve kokuyu hapseden kumlardan kullanmanız önemlidir. Kumu Koyduğunuz Kabı Kum Değişimi yaparken temiz yıkayınız ve kurumadan kum koymayınız.

Kedi ve Köpeklerimizin Uyuduğu yatakları beyaz sirke ve karbonatı karıştırarak silebilirsiniz önemli derecede faydasını göreceksiniz.

Tuvaletlerini yaptıkları yerin altına tuvaletten sonra ayaklarını temizleyecek bir paspas ya da nemli bir bez koyarsanız koku yaymalarını engelleyecektir.

Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir?

Köpekler ve Kediler için Islak Mendil Islak Havlu ile Koku Giderme Yöntemi

Köpek ya da Kedimiz Dışarıdan Geldiğinde Ya da Tuvaletten geldiğinde Islak Havlu Ya da Islak Mendil (Kedi ve Köpek Islak Mendili) ile temizlenmesi koku için oldukça önemlidir.

Bazı Kedi ve Köpeklerin ciltleri hassas bir yapıdadır buda Köpek için Islak Mendil Ya da Kedi için ıslak Mendil kullanımıda hassas olur demektir bu Ürünün Kaliteli olması kedi ve köpeğinizin sağlığı açısından önemlidir.

Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir?

Köpeklerimizi sık sık yıkamalıyız bunu da Köpek şampuanları ile yaparak kokuyu hapseder ve daha temiz bir koku için olanak tanırız. Kediler pek yıkanmayı sevmezler bunun yerine kendilerini temizlerler ama onuda belli aralıkta yıkamamız bize fayda sağlayacaktır. Kuru Şampuan sık sık yardımımıza koşacaktır bunu kedi ve köpeğimize sık sık tekrarlarsak çok faydasını görürüz.

Aslına Bakarsak Koku Gidermek Köpek ve Kedilerimize iyi bakmaktan geçiyor evde beslediğimiz evcillere kaliteli mama Kaliteli Kum ve Temiz zaman çizelge ile bir bakım periyodu uyguladığımızda hem kokusuz hem de sağlıklı birer evcil sahibi oluruz.

Evde Kedi Köpek Kokusu Nasıl Giderilir?

Bu Arada Evi Sık sık havalandırmayı unutmayalım eve sürekli temiz hava girmeli hem Evcil Hayvanlarımız hem de bizim sağlığımız için.

Soru Sor
Makale için henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Yapmak İstermisiniz ?