E-evcil.com'a Hoşgeldiniz
E-evcil.com herkesin ücretsiz ilan verebileceği bir "ilan reklam" platformdur. Sitemiz üzerinden 1.000'den fazla sahipsiz Köpek ve yavru Köpek sahiplendirme yapılmış, profesyonel lisanslı üreticiler aracılığı ile de dünyanın en sevilen Köpek cinsleri sahiplendirilmiştir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. E-evcil.com.com kesinlikle Köpek satışı ve aracılık yapmamaktadır. Talepleriniz için ilan sahipleri ile iletişime geçin.
Lütfen Köpek sağlığı için, sahipleneceğiniz yerlerin yetki belgesini görmeyi ihmal etmeyiniz.

Satılık Köpek İlanları ve Fiyatları. Yavru Köpek Sahiplendirme Güncel 2023

Köpek Fiyatları Ve İlanları

Bizlere Neşe Katacak ve her zaman yanımzda olarak karşılıksız bizi sevecek bir Köpek sahiplenmek kim istemezki? Sahipleneceğimiz Bu Köpek için bizimde onu karşı sorumluluklarımız olduğunu unutmamalı ve ona her zaman sahip çıkmalıyız. Sitemiz Sizler için Hazırlanmış bir ilan platformudur. Burada Köpek Sahiplenebilir ve ona sıcak bir yuva sunarken kendinize bir dost edinebilirsiniz. Sitemizde Köpek ilanları ve fiyatları bulabilirsiniz.

Köpek Cinsleri ve İlanları fazlasıyla ilgi gören bir kategoridir. Köpek sahiplenmek isteyen birçok kişi bu ilanlar üzerinden aklından geçmekte olan Köpek Cinslerini kolayca bulabilmektedir.

Cins Köpek Fiyatları Ve İlanları

Hangi Köpek Irkı Size Uygun

Bir Köpek Irkı Seçerken ona sağlayabileceğiniz koşulları göz önünde bulundurmalı ve ona göre seçmelisiniz. Tüy konusundan, evdemi bahçedemi bakacağınıza egzersiz ihtiyacından kronik sorunlarına kadar incelemelisiniz.

Toplam 995 Köpek İlanı Listelenmektedir.