Muhabbet Kuşu Sesi indir Mp3

Muhabbet Kuşu Sesi indir Mp3

Muhabbet Kuşu sesi indir Mp3 olarak kaydedip dinletebilirsiniz. Muhabbet kuşu ötüşüne kuşlarınız aşırı heyecanlanarak tepki verir. Muhabbet kuşu sesi bilgisayarına indirip kuşunuza dinletebilir ya da diğer sesleri dinleterek heycanlanıp hareketli olmasını sağlayabilirsiniz. Muhabbet Kuşu Ötüşü için farklı ses isteklerinizi yorum olarak yapabilirsiniz. Muhabbet kuşları sesleri erkek dişi olarak ayrıştırılamaz her ikisi 'de aynı sesleri çıkarır ama kur yaparken farklı sesler çıkardıkları gözlemlenmiştir.

Muhabbet Kuşu sesi indirmek için linke tıklayabilirsiniz .

Muhabbet kuşu sesi indir mp3 indirebilir muhabbet kuşu sesleri download edebilirsiniz. Muhabbet kuşu sesi dinlemek için yukarıdaki playeri kullanabilirsiniz. Muhabbet kuşu sesleri kendine özgüdür ve bu sesler aralarında güven sağlamaktadır. Sitemizden kuş sesi indirebilirsiniz. Muhabbet kuşu videolarını videolar bölümünde bulabilirsiniz. Muhabbet Kuşu Diğer adı ile Melopsittacus undulatus Ötüşü ile kuşlarınıza dinletebilirsiniz.

Muhabbet kuşu sesleri oldukça gür çıkmaktadır bu ötüşleri kuşlarınıza dinleterek Oldukları yere daha çabuk alışmasına yardımcı olabilirsiniz. Muhabbet Kuşu sesi indirmek ve farklı sesler isteyen arkadaşlar Yorum kısmında Muhabbet kuşu sesi istiyoruz farklı gibi yorumlar yaparsalar daha farklı sesler ekleyebiliriz. Sitemizde Online muhabbet kuşu sesi dinleyebilirsiniz. Dişi Muhabbet Kuşu sesi ile Erkek muhabbet kuşu sesi arasında sultan papağanlarında olduğu gibi fark yoktur. Muhabbet kuşları sesler ile anlaşırlar ve duydukları seslere göre kendilerini güvende hissederler.

Konuşan muhabbet kuşu sesleri

Konuşan Muhabbet Kuşu seslerini kuşunuza dinleterek ona konuşmayı kolay bir şekilde öğretebilirsiniz önemli olan sürekli tekrar yapmasıdır. MUHABBET KUŞU SESİ evdeki kuşlarınıza dinlettiğinizde tepki verirler bu tepki onların güvende olduklarını hissetmelerini sağlar. Üreticilerin daha kolay yavru almasının en büyük sebebi budur. Birden fazla kuşun olması ve sesleri oldukları ortama daha hızlı güven duymalarını sağlar. Erkek ve Dişi muhabbet kuşu sesi arasında çok fark yoktur sadece erkek muhabbet kuşu sesi kur yaparken daha farklı çıkmaktadır. Muhabbet Kuşu seslerini indirerek bilgisayarınızdan kuşlarınıza dinletebilirsiniz. Konuşan muhabbet kuşu sesi indirip mp3 formatında kuşlarınıza dinletin.

9 Yorum Yapıldı

Misafir olarak yorum yapıyorsun.

Ali 31.10.2018
Muhabbet kuşu sesi indiremedim nasıl indirebilirim sesi
0 0 Cevapla
Hakan 01.11.2018
Muhabbet Kuşu sesi indirmek için Link üzerine sağ tıklayıp indirebilirsiniz muhabbet kuşu sesini.
0 0

Hülya 01.11.2018
muhabbet kuşu sesi mp3 olarak indirdim çok güzel kuşum delirmiş gibi hareket ediyor :) konuşan muhabbet kuşu sesleri indirmek istiyorum siteye konuşan muhabbet kuşu sesi ekleyebilirmisiniz. Teşekkürler
0 0 Cevapla

Halil 06.11.2018
Muhabbet Kuşu Sesi istiyorum ama dişi muhabbet kuşu sesi olsun benim kuş erkek tepkisini merak ediyorum.
0 0 Cevapla
sanane 22.11.2020
Bence de????
0 0
Mubişci 07.12.2018
muhabbet kuşu sesi muhabbet kuşu sesi dinle muhabbet kuşu sesi indir
0 0

Hayri 07.12.2018
konuşan muhabbet kuşu sesi mp3 indirmek istiyorum. muhabbet kuşu konuşturma sesleri indirmek istiyorum yüklermisiniz.
0 0 Cevapla

Kadir 20.11.2019
Muhabbet kuşu ötüşü için paylaştığınız sesler çok iyi teşekkür ederim
0 0 Cevapla

sanane 22.11.2020
Muhabbet Kuşu Sesi çok güzel hemen indirdim.
0 0 Cevapla

Pervin 28.04.2021
Erkek ve Dişi Muhabbet Kuşu Sesi Dinlediğinde çok güzel tepkiler veriyorlar. Öğrendiğim Kadarı ile muhabbet kuşu sesi stres altında olan muhabbet kuşları için çok iyiymiş Teşekkürler.
0 0 Cevapla

Şakir Kılıç 22.07.2021
Muhabbet kuşu sesi çok güzel ötüyorlar
0 0 Cevapla

Didos 23.03.2022
Muhabbet Kuşum bu seslere bayıldı deli gibi tepki verip ötmeye başladı teşekkürler.
0 0 Cevapla