Güvercin Fiyatları - Ucuz Sahibinden

Güvercin Fiyatları Güvercinimizin Türüne ırkına renk yapısını ırk özelliklerine taklacı ise seferine takla şekline kostüm kuşu ise kostümüne göre fiyatlanır. Güvercinler Fiyatı en ucuz olacak şekilde 10 TL ile başlar ve bu fiyatlar gider gider.

Güvercin fiyatları değişiklik gösterir ama size en iyi fiyatlar ile güvercin alacağınız yerlerden yani mezatlardan bahsedeceğim. Güvercin mezatlarında kuşçular yakalama güvercinleri getirerek ticaret kaygısı olmadan satışa çıkarırlar sahibinden en ucuz güvercinleri bu şekilde temin edebilirsiniz. 

Mezatları öğrenmek için etrafınızdaki eski güvercin besleyenlerden yardım alabilirsiniz.  Mezatlarda hem ucuz güvercin hemde kaliteli güvercinlere denk gelmeniz muhtemeldir.  Mezatta bol paçalı güvercinler, arap güvercinleri, baska, bango, taklacı, posta, bağdat, düz uçucular, malatya güvercinleri, bayburt güvercinleri, van mardinleri ve bir çok güvercin türüne sahip olabilirsiniz. 


Güvercin fiyatları mezatlarda en alt fiyattan açık arttırmaya çıkarılır bu fiyatlar güvercinin özelliklerine göre değişir sizde güvercinden çok anlamıyorsanız etrafınızdaki ustalara güvenerek kuş alabilirsiniz buda kötü kuş, hasta kuş almamanıza olanak sağlar. 


Çözüldü 1 cevap

güvercin fiyatları ucuz yollu kuş bulmak mümkün hatta 15 bilemedin 10 tl kadar güvercin bulunabilir. Önemli olan sağlıklı besleyebileceğin güvercini bulmak. 

en ucuz taklacı güvercin fiyatları 20 tl gibi bir fiyatla alabilirsiniz. Güvercin mezatlarından yada güvercin pazarından bu fiyatlara kuş alabilirsiniz. 

 bol paçalı güvercin fiyatları 100 Tl ile başlayan rakamlarla alınabilir ama bu güvercine göre değişir öncelikle ne tür bir ırk beslemek istiyorsunuz ona karar vermektir. 


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor