Köpek Fiyatları Sahibinden - Ücretsiz Sahiplendirme

Köpek Fiyatları Sahibinden yada Petshoptan almak üzere değişir. Bazı arkadaşlarımız heveslenir ve köpek bakmak için satın alırlar bakamadıkları için daha uygun fiyata ilan koyarak sahiplendirme yaparlar. Pet Shop köpek fiyatları ile sahibinden köpek fiyatları arasında değişiklik göstermektedir.

Öncelikle söylemek isterim'ki köpek bakacaksanız bunun bilincinde olmalı almadan önce alacağınız köpek cinsi yada ırkı hakkında bilgi sahibi olmalısınız alıp hemen satmak yada sokağa salmak niyetindeyseniz hiç almamalısınız.  Köpek bakmak sorumluluk almaktır ona çok iyi bakmalısınız onun dili yok sizden isteyemez onun farkında olmalı ve onunda bir canlı olduğuna ve yaşama hakkına sahip olduğu bilinci içinde olmalısınız.

Bir çok kişi ucuz yavru köpek ararlar biraz heveslenip onu sokağa salarlar kesinlikle köpeğinizi veterinere götürecek durumunuz yoksa köpek sahiplenmeyin yada almayınız. 

Sitemizde Köpek ilanları mevcuttur birçok köpek cinsleri ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Köpek sahiplendirme yapmak isteyenlerde bu bölümden yararlanabilirler. 

Ücretsiz yavru yada yetişkin köpek sahiplendirmek isteyenler sahiplendirme adı altında ilan vererek köpeğimize bakacak bir gönüllü bulabiliriz. 


Unutmayalım Köpek Bakmak sorumluluk ister köpek alıp sokağa salacak yada onu üç kuruşluk zevk heves için alıp sonra bakmayıp ölüme terk edeceksek kesinlikle köpek sahiplenmeyelim.


Çözüldü 1 cevap

Köpek Fiyatları Bilgisi...


Beğen 0

Cevap Yazmak İçin Lütfen Üye Olun Yada Girişi Yapın!

SORUNUZMU VAR?

Sıkılma Sor Cevaplayalım.

Hemen Soru Sor