Papağan Beslemek

Papağan Beslemek
İçindekiler

  Papağan Beslemek isteyen bir çok kişinin sorduğu sorular papağanlar arasındaki farklar özellikler fiyatlar ve konuşma alışma düzeyleridir. Şunu söylemek doğru olurki önce papağan beslerken neye dikkat etmek gerekir papağan beslemeden önce neleri araştırmalı ve ne tür beslemeli.

  Sorunun cevabı şöyleki önce papağanı besleme amacınızı bilmelisiniz konuşturmak için en uygun papağan jako papağanlarıdır almadan önce dikkat etmeniz gereken cites belgesidir. Oyun için en uygun papağan kakadu papağanlarıdır konuşma huyları çok nadir görülmüş en fazla 1 kaç kelime konuşmuşlardır ama çok oyuncul ve yakın canlılardır. 

  Uygun Fiyatlı papağanlar için verilebilecek en iyi cevap Sultan papağanları cennet papağanları rozella papağanları kakarikiler gibi bir kaç papağan türü daha vardır.  Sultan papağanları ve cennet papağanları yavru almak için uygun türlerdir Jako Kakadu Gibi papağanlardan yavru almak zordur ve papağanları iyi tanımıyorsanız imkansız gibidir.  

  Bazı arkadaşlar papağan beslemek caizmi gibi sorularda soruyorlar bu sorunun cevabu gerçekten çok zor bazı mezheplerde caiz değil bazılarında caizdir diyebilirim bildiğim kadarı ile.  Papağan beslemek günahmı bu soru bana çok saçma geliyor cevap veremeyeceğim. 

  Peki Papağan beslemek zor mu ?  Papağan beslemek zor mu sorusuna yanıt almak için önce hangi türü besleyeceğinizi söylemelisiniz en zor beslenen papağan kakadu papağanıdır en kolayı bence cennet papağanlarıdır. Ama Bir canlıya bakıyorsunuz tabi'ki zorlukları olacaktır bir sorumluluk alıyorsunuz bu sorumluluğu yerine getirmek için ona en iyi şekilde bakmalı ve ilgilenmelisiniz.

  Soru Sor
  Makale için henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Yapmak İstermisiniz ?

  Benzer İçerikler