KAPAT
E-evcil.com'a Hoşgeldiniz
E-evcil.com herkesin ücretsiz ilan verebileceği bir "ilan reklam" platformdur. Sitemiz üzerinden 1.000'den fazla sahipsiz Papağan ve yavru Papağan sahiplendirme yapılmış, profesyonel lisanslı üreticiler aracılığı ile de dünyanın en sevilen Papağan cinsleri sahiplendirilmiştir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. E-evcil.com.com kesinlikle Papağan satışı ve aracılık yapmamaktadır. Talepleriniz için ilan sahipleri ile iletişime geçin.
Lütfen Papağan sağlığı için, sahipleneceğiniz yerlerin yetki belgesini görmeyi ihmal etmeyiniz.

Satılık Papağan İlanları ve Fiyatları. Yavru Papağan Sahiplendirme Güncel 2023

Papağan Fiyatları Ve İlanları

Bizlere Neşe Katacak ve her zaman yanımzda olarak karşılıksız bizi sevecek bir Papağan sahiplenmek kim istemezki? Sahipleneceğimiz Bu Papağan için bizimde onu karşı sorumluluklarımız olduğunu unutmamalı ve ona her zaman sahip çıkmalıyız. Sitemiz Sizler için Hazırlanmış bir ilan platformudur. Burada Papağan Sahiplenebilir ve ona sıcak bir yuva sunarken kendinize bir dost edinebilirsiniz. Sitemizde Papağan ilanları ve fiyatları bulabilirsiniz.

Papağan Cinsleri ve İlanları fazlasıyla ilgi gören bir kategoridir. Papağan sahiplenmek isteyen birçok kişi bu ilanlar üzerinden aklından geçmekte olan Papağan Cinslerini kolayca bulabilmektedir.

Cins Papağan Fiyatları Ve İlanları

Hangi Papağan Irkı Size Uygun

Bir Papağan Irkı Seçerken ona sağlayabileceğiniz koşulları göz önünde bulundurmalı ve ona göre seçmelisiniz. Tüy konusundan, evdemi bahçedemi bakacağınıza egzersiz ihtiyacından kronik sorunlarına kadar incelemelisiniz.

Toplam 248 Papağan İlanı Listelenmektedir.