Blackface Muhabbet Kuşu

Blackface Muhabbet Kuşu

Blackface Muhabbet Kuşu

Blackface Muhabbet Kuşu

Blackface Muhabbet Kuşu

Blackface Muhabbet Kuşu ilk üretimin Hollanda’dan yapıldığı bilinmektedir. Bu mutasyon siyah yoğum bir mutasyondur.  Aslına Bakılırsa Bu Mutasyon Hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz ülkemizde çok azda olsa vardır son dönemlerde Japones Blacface üretimide başlamıştır. Blackface Muhabbet Kuşları Kısa sürede ülkemizde üretilip sayısının artacağı inancındayım.

Blackface Muhabbet Kuşu, muhabbet kuşlarının renk varyasyonlarından biridir. Bu varyasyonlar tüy renkleri ve yüzlerindeki renk değişiklikleri ile dikkat çekerler

  • Tüy Rengi: Blackface Muhabbet Kuşları, genellikle daha koyu tüy renklere sahiptir renklerini siyah bir maske örter. Tüylerin rengi genellikle daha doygun ve yoğun koyudur.

  • Yüzdeki Siyah Maske: Blackface Muhabbet Kuşlarının en dikkat çekici özelliği, yüzlerinde bulunan siyah bir maske veya lekedir. Bu maske yüzü bazen tüm vücudu saran siyah bir bölge olabilir.

  • Diğer Tüy Renkleri: Tüylerin rengi ve deseni, Blackface varyasyonunda farklılıklar gösterebilir. Siyah maskenin dışında, tüyler genellikle tek renklidir.

Blackface Muhabbet Kuşları, tüy renkleri ve yüzlerindeki maskeleriyle dikkat çeken ve çekici bir görünüme sahiptirler. Bu varyasyon, diğer muhabbet kuşlarına göre farklı bir estetik sunar. Bakım gereksinimleri, diğer muhabbet kuşlarıyla benzerdir.

İlginizi Çekebilir: Muhabbet kuşu en çok ne sever?

Blackface Muhabbet Kuşu

Blackface Muhabbet Kuşu Yüzü ve Bedenini Kaplayan siyah yoğun tüylere sahiptir.  Bazı Mutasyonlarda Sadece Kanatlar siyah ve vücut farklı bir renk almış ve buda göze çok güzel gelmiştir.

İlginizi Çekebilir: Muhabbet Kuşu Bilezik ve Renkleri

Blackface Muhabbet Kuşu

İlginizi Çekebilir: Muhabbet Kuşu Sesi indir Mp3

Blackface Muhabbet Kuşu nasıl üretilir?

Bu Muhabbet Kuşunun Üretilmesi için kan hattına ihtiyaç vardır. Laboratuvar ortamında melezleme olarak üretilmiştir. Ve yavru almak için aynı kan hattına sahip olmak gerekir.

Makale için henüz yorum yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın!