E-evcil.com'a Hoşgeldiniz
E-evcil.com herkesin ücretsiz ilan verebileceği bir "ilan reklam" platformdur. Sitemiz üzerinden 1.000'den fazla sahipsiz Kedi ve yavru Kedi sahiplendirme yapılmış, profesyonel lisanslı üreticiler aracılığı ile de dünyanın en sevilen Kedi cinsleri sahiplendirilmiştir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. E-evcil.com.com kesinlikle Kedi satışı ve aracılık yapmamaktadır. Talepleriniz için ilan sahipleri ile iletişime geçin.
Lütfen Kedi sağlığı için, sahipleneceğiniz yerlerin yetki belgesini görmeyi ihmal etmeyiniz.

Satılık Kedi İlanları ve Fiyatları. Yavru Kedi Sahiplendirme Güncel 2023

Kedi Fiyatları Ve İlanları

Bizlere Neşe Katacak ve her zaman yanımzda olarak karşılıksız bizi sevecek bir Kedi sahiplenmek kim istemezki? Sahipleneceğimiz Bu Kedi için bizimde onu karşı sorumluluklarımız olduğunu unutmamalı ve ona her zaman sahip çıkmalıyız. Sitemiz Sizler için Hazırlanmış bir ilan platformudur. Burada Kedi Sahiplenebilir ve ona sıcak bir yuva sunarken kendinize bir dost edinebilirsiniz. Sitemizde Kedi ilanları ve fiyatları bulabilirsiniz.

Kedi Cinsleri ve İlanları fazlasıyla ilgi gören bir kategoridir. Kedi sahiplenmek isteyen birçok kişi bu ilanlar üzerinden aklından geçmekte olan Kedi Cinslerini kolayca bulabilmektedir.

Cins Kedi Fiyatları Ve İlanları

Hangi Kedi Irkı Size Uygun

Bir Kedi Irkı Seçerken ona sağlayabileceğiniz koşulları göz önünde bulundurmalı ve ona göre seçmelisiniz. Tüy konusundan, evdemi bahçedemi bakacağınıza egzersiz ihtiyacından kronik sorunlarına kadar incelemelisiniz.

Toplam 840 Kedi İlanı Listelenmektedir.